Nový člen představenstva u CarGarantie


Wolfgang Bach byl jmenován novým členem představenstva

Freiburg, 29. listopadu 2017. S účinností k 1. listopadu 2017 se Wolfgang Bach (59) stal novým členem představenstva společnosti CG Car-Garantie Versicherungs-AG (CarGarantie), který jako předseda sekce pro finance a administrativu zodpovídá za oblast financí a účetnictví, controllingu, produktového controllingu, IT a human resources.

V posledních čtyřech letech zastával Wolfgang Bach funkci člena představenstva ve společnosti Janitos Versicherungs AG, která je dceřinou společností pojišťovny Gothaer. Zde byl odpovědný za oblast financí, řízení rizik, náhrad škod, zajištění, IT a za právní oddělení. Svou profesní kariéru zahájil v roce 1984 ve společnosti Gothaer Versicherungsbank VVaG v Kolíně nad Rýnem. Během své působnosti v koncernu Gothaer zastával různé funkce, od roku 1997 také jako člen představenstva.

Pan Bach zná společnost CarGarantie velmi dobře: v letech 2000 až 2002 byl před svým návratem do mateřské firmy Gothaer členem představenstva pojistitele záruk.

Dr. Marcus Söldner, člen představenstva Sales, je odpovědný za obchod v zemích ASEAN a v Číně, v regionu střední a východní Evropy (CEE) a v západní Evropě, stejně jako za marketing a rozvoj obchodu. Rozvoj obchodu je zaměřen na oblast third-party admistrator za účelem rozšíření globálního spektra společnosti.

Celkovou odpovědnost ponese i nadále předseda představenstva Axel Berger. Mezi jeho pole působnosti spadá mimo jiné také produktový management, právní oddělení, správa pohledávek a prodej v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Dále bude ve společnosti CarGarantie poskytovat podporu strategickým oblastem mezinárodního obchodu.

Společnost CarGarantie vítá pana Bacha a přeje mu na nové pozici vše nejlepší.